Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

WYNIKI WIELKANOCNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Utworzono dnia 26.03.2021
Czcionka:

Do konkursu zgłoszono 76 prac w I, II i III kategorii wiekowej. W kategoriach IV i V nie zgłoszono prac do konkursu.

Nagrodzono i wyróżniono 41 prac konkursowych.

NAGRODY otrzymali :

Kategoria I - Urodzeni w 2013 r. i później:

I miejsce:
KACPER KAJFASZ - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
ZUZANNA PAŁKA - Regulice
MAŁGORZATA JAKÓBIK - Przedszkole Samorządowe w Regulicach
II miejsce:
NATALIA CIOŁEK - Przedszkole Samorządowe w Alwerni o. Grojec
JULIA SKULIMOWSKA-JOB - Szkoła Podstawowa w Porębie Żegoty
MARLENA GŁOWNIA - Przedszkole Samorządowe w Alwerni o. Grojec
III miejsce:
JAGODA KOWALSKA - Przedszkole Samorządowe w Alwerni
ALICJA KURZAŃSKA - Przedszkole Samorządowe w Alwerni
ZUZANNA KAPUSTA - Przedszkole Samorządowe w Kwaczale
Wyróżnienia:
MARTYNA MACUDA - Przedszkole Samorządowe w Alwerni
JAN PAŁKA - Regulice
AMELIA HERMA - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
JAKUB BRÓZDA - Przedszkole Samorządowe w Kwaczale
RAFAŁ KASPERCZYK - Przedszkole Samorządowe w Alwerni o. Grojec
ANTONI KRAMARZ - Przedszkole Samorządowe w Alwerni
ADAM SACHA - Przedszkole Samorządowe w Regulicach
BARTOSZ BUCZEK - Przedszkole Samorządowe w Alwerni
ZOFIA SZPILA - Przedszkole Samorządowe w Kwaczale
LEONARD WĘGRZYN - Przedszkole Samorządowe w Regulicach
JULIA SADOWSKA - Szkoła Podstawowa w Grojcu

Kategoria II - Urodzeni w latach 2010 - 2012:

I miejsce:
WERONIKA GŁOWNIA - Szkoła Podstawowa w Grojcu
JULIA WACŁAWIK - Kwaczała
II miejsce:
KALINA WRÓBEL - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
PAWEŁ GUŁA - Szkoła Podstawowa w Alwerni
III miejsce:
OLIWIA ADAMOWSKA - Szkoła Podstawowa w Alwerni
MICHALINA KURZAŃSKA - Szkoła Podstawowa w Kwaczale
Wyróżnienia:
ZUZANNA WOJTUSIAK - Szkoła Podstawowa w Regulicach
ELIZA SHAVRIACH - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
HANNA MACIASZEK - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
LILIANA PIERZCHAŁA - Szkoła Podstawowa w Okleśnej

Kategoria III - Urodzeni w latach 2006 - 2009

I miejsce:
KORNELIA GIERMEK - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
NATALIA STAŃCZYK - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
FILIP DĘBSKI - Grojec
II miejsce:
MARTYNA WILK - Szkoła Podstawowa w Regulicach
OLIWIA LASOŃ - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
III miejsce:
OLIWIA DUDEK - Szkoła Podstawowa w Grojcu
NATALIA KULAWIK - Szkoła Podstawowa w Regulicach
Wyróżnienia:
MILENA SHAVRIACH - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
TYMON SADOWSKI - Szkoła Podstawowa w Grojcu
WERONIKA DRZYMAŁA - Szkoła Podstawowa w Alwerni
MIKOŁAJ WOJTUSIAK - Szkoła Podstawowa w Regulicach

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za duże zainteresowanie konkursem, piękne prace konkursowe, opiekunom za przygotowanie uczestników do udziału w konkursie. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym i zapraszamy do udziału w następnych konkursach organizowanych przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Alwerni.
Nagrody można odbierać w Niedzielę Palmową na Rynku w Alwerni od 9:30 do 13:30, lub od poniedziałku 29 marca w Samorzadowym Ośrodku Kultury. Palmy konkursowe można odebrać po zakończeniu wystawy konkursowej w niedzielę od 13:00 do 13:30, lub od poniedziałku w naszym ośrodku.

Przypominamy, że przy odbiorze nagród i palm obowiązuje bezwzględnie maseczka zakrywająca usta i nos.

Serdecznie zapraszamy.

Kalendarium

Kwiecień 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 204

W poprzednim tygodniu: 104

W tym miesiącu: 382

W poprzednim miesiącu: 881

Wszystkich: 58941