Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wystawa poplenerowa - MIEJSCA I ZAKĄTKI HISTORYCZNE ALWERNI - RATUJMY WSPOMNIENIA

Utworzono dnia 13.08.2019
Czcionka:

W dniu 10 sierpnia o godz.15:00 w Galerii ,,A’’ im. Jana Chrząszcza Samorządowego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż poplenerowej wystawy ,,MIEJSCA I ZAKĄTKI HISTORYCZNE ALWERNI - RATUJMY WSPOMNIENIA’’, przygotowanej przez Panią Iwonę Kuglin.
W plenerze wzięło udział dwunastu artystów skupionych w Grupie Plastycznej Zdrój, działającej przy Centrum Kultury w Krzeszowicach. Tematem przewodnim wykonanych prac były fragmenty historii Alwerni przeczytane w przestrzeni alwerniańskiego rynku przed rozpoczęciem pleneru. Wykonano dwadzieścia prac przedstawiających Rynek i jego okolice. Na wernisaż przybyli artyści z rodzinami i znajomymi, przedstawiciele Urzędu Miejskiego i Rady Miejskiej, mieszkańcy i uczestnicy warsztatów fotograficznych.
Artyści uczestniczący w plenerze, których prace znajdują się na wystawie: Sylwia Dulny, Elżbieta Krawczyk, Natalia Nowakowska, Jerzy Lorenc, Anna Libiszewska, Elżbieta Nowak, Edward Ciołczyk, Renata Wróbel, Ewa Pochopień, Adam Pochopień, Zofia Gniewek, Danuta Jeziorna – Rzeszótko. Wystawę można oglądać do 23 sierpnia.
Zdj. Iwona Kuglin

MIEJSCA I ZAKĄTKI HISTORYCZNE ALWERNI - RATUJMY WSPOMNIENIA

Utworzono dnia 13.08.2019, 13:08

Więcej zdjęć TUTAJ

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 109

W poprzednim tygodniu: 131

W tym miesiącu: 596

W poprzednim miesiącu: 1209

Wszystkich: 61761