Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: |

Międzyszkolny konkurs z wiedzy na temat Bitwy Warszawskiej.

Utworzono dnia 28.09.2020

W dniu 18 września w ramach turnieju „Sprawni jak żołnierze” odbył się Międzyszkolny konkurs z wiedzy na temat Bitwy Warszawskiej. Od początku września uczniowie ze szkół w gminie Alwernia przygotowywali się do konkursu. Materiały dotyczące Bitwy Warszawskiej zostały opracowane przez MGBP w Alwerni. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą o czym świadczą wyniki konkursu. W konkursie z wiedzy największą liczbę punktów zdobyła drużyna dziewcząt ze SP w Okleśnej „Bohaterowie spod Baranowicz”. W klasyfikacji generalnej turnieju „Sprawni jak żołnierze” największą liczbę punktów zdobyła drużyna dziewcząt ze SP w Regulicach oraz chłopcy z MDP w Grojcu. Nagrody uczestnikom wręczyła Burmistrz Gminy Alwernia Beata Nadzieja-Szpila. GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM TURNIEJU ! Turniej prowadził Pan Edward Majchrowski – Radny RM w Alwerni.

Międzyszkolny konkurs wiedzy na temat Bitwy Warszawskiej, dowóz i poczęstunek uczestników oraz obsługa techniczna zostały dofinansowane ze Środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 - 2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Koalicje dla Niepodległej" z projektu, który realizuje Samorządowy Ośrodek Kultury w Alwerni wraz z Partnerami.
Dziękujemy Burmistrzowi Gminy Alwernia Beacie Nadziei-Szpili oraz pracownikom UM w Alwerni za zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy. Podziękowania kierujemy do pracowników MGBP w Alwerni za przygotowanie konkursu wiedzy na temat Bitwy Warszawskiej, Druhom z OSP Grojec za przygotowanie konkurencji sportowych oraz pracownikom i obsłudze technicznej SOK w Alwerni. Dziękujemy wszystkim reprezentacjom biorącym udział w turnieju, opiekunom oraz nauczycielom przygotowującym do poszczególnych konkurencji.

Międzyszkolny konkurs z wiedzy na temat Bitwy Warszawskiej

Utworzono dnia 28.09.2020, 14:28

Więcej zdjęć na FB

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 60

W poprzednim tygodniu: 189

W tym miesiącu: 1794

W poprzednim miesiącu: 1543

Wszystkich: 88062